X

HAVUZ & PLAJ

Güvenlik ve hijyen tedbirleriyle beraber sizlere eğlenceyi sunan, farklı büyüklükteki havuzlarımız tatilinizi daha önceki yaşadığınız tüm tatil deneyimlerinden farklı kılacaktır. 1700 m2 büyüklükteki ana havuzu, 550m2 'lik  olimpik havuzu, 1100m2 'lik açık havuzu ve 3 kaydıraklı Aquparkı ile sizlere eğlenceyi ve dinlenceyi birlikte yaşamayı vaat eden Baia Lara Hotel, ısıtmalı açık - kapalı havuzları ve jakuzili havuzu ile de bahar ve kış döneminde dahi kesintisiz havuz keyfini sizlere sunuyor.
Farklı büyüklüklerdeki açık ve kapalı çocuk havuzlarımız ise minik misafirlerimizin büyük ayrıcalıklara sahip olmasını sağlıyor.  
Dinlenme alanı ve havuz barlarında içeceğinizi yudumlarken Antalya’nın güneşini teninizde hissedecek, tüm yorgunluk ve stresinizden arınacaksınız. Tertemiz ve incecik kumlarla örtülü plajı ve iskelesi ile tam anlamıyla güneş ve deniz keyfine doyacaksınız. Bir tatilden beklediklerizin çok daha ötesinde hizmet anlayışı ve kaliteli servisi ile güneşin doğuşuna ve batışına tanıklık edecek, hayallerinizdeki deniz, kum, güneş tatilini doruklarda yaşayacaksınız.

1700 m² Ana Havuz
550 m² Olimpik Havuz
1100 m² Açık Havuz
200 m² Yetişkin Havuz (Kış dönemi ısıtmalı, yaz dönemi +16)
50 m² Çocuk Havuzu
150 m² Kapalı Havuz (Kış dönemi ısıtmalı)
13 m² Kapalı Çocuk Havuzu
31 m² Jakuzi Havuzu
150 m²  3 kaydıraklı Aquapark
600 m² güneşlenme alanlı özel iskele
130 mt uzunluğunda ince kum plaj

Havuz derinlikleri şu şekildedir;
Kaydırak Havuzu 1.20 cm
Çocuk Havuzu 35 cm
Jakuzi havuzu 1.20 cm
Diğer havuzların tamamı 1.40 cm 


  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
  Baia Lara Hotel
SÖNMEZ HOLDİNG ©2012 - 2016 Baia Hotels. All rights reserved / designed by mescomedia