X

Geri DönEngelliler Haftası

Birleşmiş Milletler Engellilerin Haklarına İlişkin Sözleşmenin 18. maddesinde “Seyahat Özgürlüğü ve Uyrukluk” başlığı altında “Taraf devletler engellilerin diğer bireylerle eşit koşullar altında seyahat ve yerleşim yerini seçme özgürlüğüne ve uyrukluk hakkına sahip olduğunu kabul eder’’ ilkesini benimseyen otelimiz Herkesin engelsiz olarak tek başına istediği alana ulaşabilmesi ve o çevreyi etkin şekilde kullanabilmesi’’ adına;
 
 Dezavantajlı Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi projesini faaliyete geçirmiş olup Türkak tarafından onaylı Artıbel Belgelendirme kuruluşu tarafından Haziran ayının 1 haftası dış denetim geçirmek sureti ile Belgelendirilmesi planlanmaktadır.
 
Bu sistem kapsamında otelimizde çalışma yürütülen dezavantajlı gruplar;
 
  • Akülü Sandalye Kullanan Ortopedik Engelli
  • Bastonlu Engelli
  • Görme Engelli
  • İşitme Engelli
  • Ortopedik Yürüme Sorunu Olan Yaşlı
  • Down Sendromlu
  • Sağlıklı Yaşlı ve Alerjen Hastalığı Olan Misafirlerimize yönelik hizmetlerimiz başlamıştır.
Fiziki çevre düzenlemelerinde oda düzenlemeleri yanı sıra ortak kullanım alanlarını düzenleyen otelimiz tüm personel kadrosuna Engelli farkındalık eğitimleri, İşaret dili eğitimi,Engelli misafire davranış eğitimleri gibi bir çok eğitim alarak en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
Aynı zamanda yapılan çalışmanın sürekli iyileştirilebilmesi ve en iyi hizmet sunumunun sağlanması adına sistem çalışması dahilinde hazırlanan memnuniyet ve öneri anketleri ile en iyi hizmet sunumu hedeflenmektedir.
Çıktığımız bu yolda her geçen gün iyileştirme yapmak diğer gruplara yönelik faaliyetleri hedefleri kapsamında  içine almayı planlayan otelimiz en üst düzeyde memnuniyet sağlamak için çalışmalarına devam etmektedir.
Amacımız herkese eşit hizmet sunabilmek…
SÖNMEZ HOLDİNG ©2012 - 2016 Baia Hotels. All rights reserved / designed by mescomedia