X

ÇOCUKLAR İÇİN

Minik misafirlerimizin büyük ayrıcalıklara sahip olduğu Baia Lara’ da, yetişkinlerimizin tatilde kendilerine daha fazla vakit ayırabilmeleri ve minik dostlarımızın neşe dolu bir tatil geçirmeleri için harika bir konsept geliştirildi. Çocuğunuz farklı kültürden gelen arkadaşlarıyla geliştirici ve eğitici oyunlar oynarken sizler de tatilin keyfini daha fazla kendinize vakit ayırarak yaşayabileceksiniz.

4 – 12 Yaş için Mini Club
4-12 yaş grubuna özel tasarlananlan mini kulübümüzde, minik dostlarımız güven içerisinde ve tecrübeli animasyon ekibimizle beraber yüz boyama, el işleri ve daha birçok eğitici ve öğretici aktivitelerle doyasıya eğlenecekler.

Mama sandalyesi ve Bebek yatağı imkanı
Minik misafirlerimizin rahatı ve konforu için herşey düşünüldü. Onların daha rahat yemek yiyebilmeleri ve kesintisiz uyku keyfi yaşabilmeleri için mama sandalyeleri ve bebek yataklarımız hizmetinizde.

Çocuk ve Bebek bakım hizmetleri
Çocuk ve bebeklerinizi, siz tatilinizin keyfini yaşamaya devam ederken, bakıcılarımıza güvenle emanet edebilirsiniz.

Çocuk Havuzu
Hijyen ve güvenlik kurallarının en üst seviyede uygulandığı 50m2 açık çocuk havuzu ve 13m2 kapalı çocuk havuzu ile minik misafirlerimizin de havuz keyfini doyasıya yaşamalarını sağlıyoruz. 

Çocuk Animasyonu
Tecrübeli animasyon ekibimiz çocuklar için gün boyu sürecek aktivitelerle hem onları eğlendiriyor, hem de size tatilde kendinize ayrıcak vakit yaratıyor. Sportif faaliyetler, dans ve müzik oyunları, boyama aktiviteleri, el işleri, kostümlü oyunlar, su sporları, sahne gösterileri, interaktif Showlar, doğum günü partileri, festivaller ve daha fazlası. Hepsi Baia Lara’ nın çocuk ve eğlence konseptinde!

Mini Disko (gece şovundan önce)
Koreograflar tarafından hazırlanan ve unutulmaz hatıralara sahip olmanızı sağlayacak mini diskodaki eğlenceli partiler ve gösteriler ile, minik dostlarımız hem eğlenecek hem yeni arkadaşlıklar edinecekler. Sizler de çocuklarınızın mutluluğuna eşlik edeceksiniz.

Çocuk Büfesi
Çocuklara özel tasarlanmış büfe, masa ve sandalyelerle donatılmış çocuk büfesinde, onların en sevdikleri lezzetler sunulmakta, aynı zamanda sağlıklı beslenmeleri de sağlanmaktadır.

    Baia Lara Hotel
    Baia Lara Hotel
    Baia Lara Hotel
    Baia Lara Hotel
    Baia Lara Hotel
SÖNMEZ HOLDİNG ©2012 - 2016 Baia Hotels. All rights reserved / designed by mescomedia