X

Avenue Bodrum AVM

Avenue Bodrum, mimari proje anlayışı, cadde konseptinde tasarlanmış olan Alışveriş Merkezi; 50 mağazası ve beldeye ilk kez gelen markaları ile keyifli anlar yaşayacağınız bir buluşma noktasıdır.
Bodrum merkeze sadece 5 dakika mesafede olan ve Milas Bodrum havaalanına 30 dakika uzaklıkta yer alan Avenue Bodrum açıldığı günden itibaren alışveriş, eğlence, aktivite, kültür-sanat, yeme içme kompleksleri ile ziyaretçilerine farklı hizmetler sağlıyor.
Avenue Bodrum ziyaretçileri banyodan mutfağa, aksesuardan gıdaya, tüm ihtiyaçlara hitap edecek elektronik marketten hipermarkete, ev tekstilinden zücaciyeye, seçkin giyim markaları ve yeme-içme alanlarına kadar her çeşit ihtiyaçlarını tek çatı altında kolayca bulabiliyor. Yılın her döneminde gündüz ve gece yaşamına keyif katacak alışveriş hizmetleri, etkinlik ve aktiviteleri bulabilmemizi sağlıyor.
“Arka Bahçe”, “Begon village” konsepti ile mis kokulu meyce ağaçları altında minyatür Bodrum sokakları konseptinin ele alındığı ve Bodrum’a has elişi, takı-aksesuar, resim, karikatür, incik -boncuk, sandalet, tekstil ürünleri, sebze-meyve ve atıştırmalık yeme- içme alanları ile günün her saatinde alternatif sokak alışverişi ve keyifli bir mola için özel olarak tasarlanmış cadde ziyaretçilerine bir ilk yaşatıyor.
Baia Bodrum’a mesafesi: 20km
http://avenuebodrumavm.com/
 

SÖNMEZ HOLDİNG ©2012 - 2016 Baia Hotels. All rights reserved / designed by mescomedia